Wybierz oddział

Przedszkole Samorządowe w Czempiniu Oddział
Ul. Nowa

Rada Rodziców

Rok szkolny 2022/2023

Prezydium Rady Rodziców
Przedszkola Samorządowego w Czempiniu

Pani Mirosława Kostańska - przewodnicząca
Pani Magdalena Giemza- Zdych - zastępca przewodniczącej
Pani Estera Skrzypek - sekretarz

Składy Rady Rodziców w poszczególnych oddziałach

Zespół rodziców nr 1 - Ul. Nowa 4

GRUPA „KANGUSIE”
  1. Pani Ewa Marciniak- przewodnicząca
  2. Pani Natalia Pawlak - sekretarz
  3. Pan Przemysław Biernat- skarbnik
GRUPA „ PINGUSIE”
  1. Pani Klaudia Grzegorek -przewodnicząca
  2. Pani Pani Inga Lorenz -sekretarz
  3. Pani Danuta Halasz -skarbnik
GRUPA „ŻABUSIE”
  1. Pani Mirosława Kostańska - przewodnicząca
  2. Pani Beata Szeszuła - sekretarz
  3. Pani Katarzyna Prałat - skarbnik
GRUPA ,,KACZUSIE"
  1. Pani Estera Skrzypek - przewodnicząca
  2. Pani Zuzanna Grąs - sekretarz
  3. Pan Marcin Majewski - skarbnik
GRUPA „PANDUSIE”
  1. Pani Magdalena Giemza-Zdych - przewodnicząca
  2. Pani Agnieszka Głowacka-Bartkowiak- sekretarz
  3. Pani Paulina Marciniak - skarbnik
GRUPA „RYBUSIE”
  1. Pan Filip Grzegorek - przewodniczący
  2. Pani Marta Ciesielska -sekretarz
  3. Pani Marta Grzybowska - skarbnik

Zespół rodziców nr 2 - Ul. Borówko Stare 1/2


GRUPA: „MARZYCIELE”

  1. Pani Kamila Musiał – przewodnicząca
  2. Pani Marta Walenciak– sekretarz
  3. Pani Beata Grzelczyk– skarbnik

GRUPA: „PRACUSIE”

  1. Pani Angelika Lektarska – przewodnicząca
  2. Pani Barbara Skiba- sekretarz
  3. Pani Anna Nowak- skarbnik

GRUPA: „MĄDRALE”

  1. Pani Katarzyna Wawrzyniak- przewodniczący
  2. Pani Dorota Sadowniczyk -sekretarz
  3. Pani Aleksandra Gaweł - skarbnik

Zespół rodziców nr 3 - Jarogniewice

GRUPA ZAJĄCZKI

  1. Pani Agnieszka Jurga- przewodnicząca
  2. Pani Marta Żaczyk - sekretarz
  3. Pani Karolina Korbik-skarbnik

GRUPA MISIE

  1. Pani Sylwia Grzembka -przewodnicząca
  2. Pani  Aneta Patelka - sekretarz
  3. Pani  Magdalena Kocjan - skarbnik

Zespół rodziców nr 4 - Stary Gołębin

GRUPA: „KUBUSIE PUCHATKI”

  1. Pan Tomasz Grzelczyk – przewodniczący
  2. Pani Ewa Brygier - sekretarz
  3. Pani Katarzyna Malak – skarbnik

GRUPA: „KANGURKI”

  1. Pani Jolanta Waszak - przewodnicząca
  2. Pan Arkadiusz Waszej - sekretarz
  3. Pani Roksana Dudziak - skarbnik